כרמן לב - נטורופתית והרבליסטית קלינית - אודותיי

אודותיי

כרמן לב - נטורופתית והרבליסיטית קלינית

נעים להכיר,
שמי כרמן לב ואני נטורופתית והרבליסטית קלינית (מטפלת באמצעות צמחי מרפא). בנוסף, אני גם מאבחנת אירידולוגית, מטפלת בפרחי באך ובדמיון מודרך, מטפלת בארומתרפיה וקוסמטיקה רפואית.

אני משלבת כלים בשיטת העבודה של ביירון קייטי ואימון אישי. 

במילים אחרות, אני מלווה לחיים בריאים.


הגעתי ללימודי הנטורופתיה מתוך צמא לידע בנושאי תזונה בריאה, טיפול בעזרת צמחי מרפא ותרומתן לבריאות טבעית ללא שימוש בתרופות. למידת טכניקות להרגעת הנפש ו"השתקת" מחשבות, צורך בשינה רציפה ואיכותית, חיפשתי הקלה בתסמיני גיל המעבר וגם מתוך רצון לנהל אורח חיים בריא ככל האפשר. כאשר ליוויתי את הורי שנפטרו שניהם ממחלת הסרטן, התעורר בי הצורך להבין מדוע זה קרה וכיצד ניתן למנוע ולהימנע ממחלות איומות אלו.

אני מאמינה כי הרפואה המערבית חשובה מאין כמוה להצלת חיי אדם ולתוחלת החיים, ואין ספק כי נעשו פריצות דרך משמעותיות בתחום הרפואה המערבית ומדי יום מתגלות תרופות וטכניקות חדשות לטיפול במחלות. 

יחד עם זאת בחרתי ללמוד את תחום הרפואה הנטורופתית הדוגלת בכך כי האדם הינו מכלול שלם והגוף קשור קשר הדוק לנפש. כל מה שקורה לנפש ואינו מטופל כראוי יפגע בסופו של דבר בגוף.

אני מאמינה כי אורח חיים מאוזן, עם היכולת ללמוד לנהל סטרס, הקפדה על תזונה בריאה, פעילות גופנית מתונה, שינה איכותית ומספקת, אויר צח ואורח חיים נכון יכול למנוע מחלות.
לצערנו, הרפואה המערבית עדיין מתמקדת בטיפול לאחר שמחלה כבר פרצה, או שהחלו כבר סימנים ראשונים של מחלה. הנטורופתיה על מגוון הכלים הטיפוליים יכולה למנוע זאת. כמו כן הרפואה הנטורופתית הינה רפואה משלימה היכולה לעבוד במקביל לרפואה המערבית ולסייע במניעת תופעות לוואי הנוצרות מטיפולים או תרופות. הפתיחות והנכונות לשילוב בין שתי הרפואות הוא המפתח לריפוי.
הטיפול הנטורופתי מתבסס על מציאת שורש/מקור הבעיה הרפואית על סמך התסמינים הקיימים. האבחנה מתבצעת על סמך תשאול רפואי מקיף, בדיקות דם, היסטוריה רפואית, תזונה ואורח חיים.


למה כדאי להגיע אליי לטיפול?
בגלל המקצועיות, האכפתיות, האהבה לאנשים ולמקצוע, הרצון לעזור ולהפיץ הלאה את כל הידע שצברתי. 
בגלל מגוון הטכניקות והכלים הטיפוליים.
אוכל ללוות אתכם צעד אחר צעד לתזונה נכונה, לחיים בריאים וטובים יותר ותקבלו ממני המון טיפים אישיים בדרך לשם.
אני מתחייבת לעשות את המיטב על מנת שהטיפול יצליח, אך האחריות לביצוע חלה עליכם.